c:ehko

C: EHKO - марка косметики, створена німецькою компанією Gebr. Ewald Gmbh, яка з 1940 року займається випуском професійних засобів для догляду за волоссям та шкірою голови.

Кожен продукт розробляється кращими європейськими вченими. Формули засобів створюються у власних лабораторіях компанії, а весь процес виготовлення продуктів строго контролюється групою фахівців. Сировина найвищого класу застосовується для виробництва всіх товарів, тому вони допомагають досягти максимально високих результатів в рекордно короткі терміни.

Основою продукції C: EHKO є безсумнівно фарба для волосся, як професійна, так і побутова. Продукція гарантує дбайливе фарбування, величезний вибір чудових відтінків, а також надає необхідний блиск і догляд волоссю. Також торгова марка пропонує продукцію для щоденного догляду, засоби для завиття, випрямлення, освітлення волосся та стайлінг.

Бренд C: EHKO має окрему серію продуктів по догляду за волоссям під назвою C:EHKO KERATIN, яка відновлює природну структуру волосся, підходить як для салонного, так і для домашнього застосування.

Prof.cehko - нова лінія продуктів по догляду за волоссям створена на основі багаторічного досвіду німецької компанії Gebr. Ewald Gmbh. Лінія розроблена з використанням новітніх, унікальних рецептур, в основі яких лежать натуральні, природні інгредієнти. До складу лінії prof.cehko входить 4 натуральних інгредієнти, які скомбіновані у єдиній унікальній рецептурі та сприяють досягненню ефективних результатів у вирішенні проблем з волоссям та шкірою голови.

ФІЛОСОФІЯ С:EHKO - це:

C - concept / концепт. Багаторічний досвід і кооперація на основі довіри з нашими партнерами є основою нашого концепту.
E - energie / енергія. Продукти по догляду із серії С: EHKO – енергія вашого волосся.
H - halt / фіксація. Продукти для стайлінгу волосся є оптимальним завершенням для будь-якої зачіски.
K - kurven / форми. Нові фантастичні форми на вищому рівні.
O - optik / ефект. Чудовий ефект і актуальність моди – результат застосування фарб C:EHKO.

Завантажити PDF каталог Завантажити PDF каталог