Giardini di bellezza

Giardini di bellezza - в перекладі з італійської «Сади Краси» 

Мелодійна назва Giardini di bellezza з'явилася не випадково. Натхненням послужив чудовий сад на острові Isola Bella, архіпелаг якого розташувався посеред озера Лаго - Маджоре, на кордоні Італії та Швейцарії. Італійський сад є частиною заміської резиденції сімейства Борромео і виконаний в стилі раннього бароко. В саду ростуть екзотичні рослини, і величні платани, розташовані статуї німф і фонтани. 

Сад був побудований італійським аристократом Карлом III з сімейства Борромео для його дружини Ізабелли, в знак великої любові. Тут гостювали англійські лорди, Наполеон I і Жозефіна, історик Едуард Гіббон, а також багато відомих аристократів з усієї Європи того часу.

В знак великої любові до волосся був створений бренд Giardini di bellezza, що поєднує в собі красу і гармонію італійського екзотичного острова з сучасними технологіями виробництва.

Бренд Giardini di bellezza розроблений і виробляється італійською компанією Pool Service S.r.l., що спеціалізується на виробництві професійної косметики для волосся. Фахівці компанії займаються дослідженнями і розробкою високоефективних косметичних засобів по догляду, щоб забезпечити волоссю яскравість і сяючий блиск. Науково-дослідна лабораторія постійно працює над інноваціями, використовуючи знання про рослини, властивості і особливості яких дозволяють по-новому розкрити красу волосся. 

Представлений ексклюзивно в мережі магазинів «Watsons». 

Більш детальна інформація на сайті Giardini di bellezza