Hair Company

Hair Company - легендарний італійський бренд, заснований амбітними професіоналами компанії Pool Service s.r.l. На сьогоднішній день ТМ Hair Company - це класика та професіоналізм, нові інноваційні ідеї, висока якість, щорічно розширюється асортимент продуктів і постійно удосконалюються компоненти та дизайн.

Основа будь-якої професійної продукції - фарба для волосся. ТМ Hair Company представлена ​​двома повноцінними професійними серіями для фарбування: Inimitable Color та Hair Light, Для більш делікатного фарбування виробники створили лінію безаміачної фарби Inimitable Pictura. Всі барвники гарантують дбайливе фарбування, мають величезний вибір різноманітних відтінків, а також надає необхідний блиск і догляд волоссю.

Ексклюзивна лікувальна серія Double Action - ще одна сильна сторона ТМ Hair Company, яка допоможе вирішити основні проблеми волосся та шкіри голови, такі як випадіння, лупа, надмірне вироблення шкірного сала та передчасне старіння як цибулин волосся, так і шкіри голови. Лікувальні компоненти серії містять натуральні компоненти та запатентовані формули. Вся серія гіпоалергенна.

Лінія Head Wind заснована на біологічно активних речовинах і створена з повагою до здоров'я кожної людини на земній кулі під гаслом «Захист навколишнього середовища та екології», забезпечує оптимальні результати для різної структури волосся.

Головна властивість, що відрізняє продукти Head Wind, полягає в забезпеченні надійної фіксації зачіски і одночасного створення додаткового об’єму. Також під час укладання за допомогою засобів цієї лінії відбувається догляд за волоссям і збереження їх здорового і красивого зовнішнього вигляду. Серія підходить для всіх типів волосся, не містить барвників.

Лінія Made For Men - це високоякісний, професійний догляд для чоловіків, який відомий своєю дією і вишуканими ароматами продукції, в яку входять тільки натуральні активні речовини. В лінію входять засоби по догляду за бородою, волоссям, а також для камуфлювання волосся.

Бренд Hair Company постійно стежить за змінами, і знаходиться на хвилі новітніх розробок у світі професійної косметики для фарбуванню, догляду та стайлінгу волосся.

Більш детальна інформація на сайті Hair Company

Завантажити PDF каталог