Ing Professional

ING один з найцікавіших, яскравіших, молодих, творчих і розвиваючих італійських брендів на світовому ринку. Виробничі потужності компанії знаходяться недалеко від Мілану - світової столиці моди, що не може не надихати на створення вишуканих і креативних колекцій. Команда кваліфікованих технологів, яка має успішний досвід у виробництві професійної косметики, по догляду за волоссям, розробляє інноваційні складники, застосовує революційні формули, створює неповторні колекції модних і стильних відтінків.

До складу продукції ТМ ING входять унікальні натуральні компоненти, такі як: фруктові кислоти, стовбурові клітини соняшнику, кератин, екстракти морських водоростей, зелений чай та вітамін Е, які зволожують волосся, надають їм незрівнянний блиск та об’єм.

Спеціальна методика отримання екстрактів дозволяє повністю зберегти всі унікальні і цінні властивості рослин. У науково-дослідних лабораторіях розробки ведуться під суворим контролем з урахуванням останніх світових тенденцій науки і ринку.

Фахівці розробляють не тільки різноманітні засоби, але й грамотні рекомендації щодо їх застосування. У широкому асортименті продукції є все необхідне для фарбування, завивки, очищення, профілактики, зволоження та живлення волосся, а також для моделювання та фіксації зачіски.

Інноваційна політика, яка активно проводиться компанією, дозволяє задовольнити потреби навіть найвимогливіших професійних перукарів і стилістів. ING гарантує високу якість всієї лінійки косметичних засобів. За допомогою сучасних технологій, високої якості і широкого асортименту, з продукцією ТМ ING можна легко створити яскравий індивідуальний стиль.

ING - МИ НЕ СЛІДУЄМО ЗА МОДОЮ, МИ ЇЇ СТВОРЮЄМО!

Більш детальна інформація на сайті ING PROFESSIONAL

Завантажити PDF каталог