KEEN

Вже понад 76 років німецька компанія Gebr. Ewald GmbH з любов'ю та повагою працює в області перукарської майстерності.

У 2009 році компанія Gebr. Ewald GmbH розпочла виробництво нової інноваційної професійної ТМ KEEN, яка стала вершиною еволюції підприємства.

Назву обумовлено асоціаціями від англ. слова keen - прагнути, бути наповненим пристрастю, пристрасно бажати чого-небудь.

Спочатку на ринок були виведені продукти по догляду за волоссям, потім фарба для волосся та стайлінг. Досить за короткий період ТМ KEEN полюбилася майстрам з різних куточків світу, як за рахунок легкого і в той же час стильного дизайну, так і за незвичайний об’єм упаковки для німецьких виробників - 100 мл фарби, так і істинно німецької якості. Але виробник не стоїть на місці - постійно, з'являються нові продукти, з останніх новинок - безаміачна фарба на масляній основі, серія лікувальних ампул і кератинові спреї.

Через 8 років після виходу ТМ KEEN на ринок, її асортимент представлений вже в 25 країнах світу і може впевнено говорити про зростаючий інтерес у багатьох інших країнах.

Компанія є надійною німецькою маркою в економічному і ціновому сегменті, який відповідає поняттю «Зроблено в Німеччині».

З KEEN настрій Вашого волосся злетить до небес !!!