Про компанію

Компанія «VNA TRADE» заснована в 2013 році з бажання і незвичайного вміння засновника перетворювати все що завгодно в позитивне і гарне. Метою компанії стало прагнення створити в красі абсолютно новий світ, де можливо проявлятися і розкриватися вашої індивідуальності, багатогранності і унікальності. Це наша пристрасть і покликання!
На сьогоднішній день VNA TRADE є однією з найбільших в Україні фірм по дистрибуції косметичної продукції для волосся і нігтів. Наша перевага полягає в наявності тісного колаборації між престижними виробниками, вченими та експертами б’юті індустрії з різних країн. Це допомагає розвивати б’юті ринок України, підвищувати рівень майстерності, творчих здібностей і якості препаратів наших салонів краси, шкіл перукарського мистецтва, стилістів і б’юті фахівців.
Ми пишаємося тим, що є ексклюзивним представником провідних світових брендів Італії таких як: Hair Company, ING Professional, Nua, Nua PRO; і Німеччини: C: EHKO і prof.cehko, KEEN, LCN. Ми раді поставляти професійні косметичні продукти гарантованої якості за доступними цінами. Ми орієнтуємося на ефективність, чистоту формул і простоту застосування, і працюємо з постачальниками, які дбають про екологію і виявляють щиру повагу до Планеті. Тому ми витрачаємо час на пошук кращих виробників, препаратів і ресурсів, досліджуємо методи виробництва, через які пройшли продукти, як вони упаковані, як зберігаються їх цінні властивості. Це наша особиста пристрасть, яка зібрала широкий асортимент із понад 10000 найменувань товарів для краси. Клієнти повертаються до нас знову і знову, оскільки вони довіряють високоякісним продуктам, які ми поставляємо і продаємо.
Наші товари чітко інформують про походження інгредієнтів і місце виробництва, правильному способі зберігання, застосування і терміни придатності, щоб кошти залишалися свіжими і задовольняли заявленим властивостям. Вся продукція запечатана в герметичні упаковки, відстежується за номером партії і при необхідності заповнюється повна інформація про походження рецептури і інгредієнтів.
Піклуючись про те, щоб клієнти мали можливість робити замовлення online з будь-якого міста і отримати його в найкоротші терміни, ми створили власний інтернет-магазин www.eshoping.ua, де можна знайти і придбати продукцію на вигідних умовах. Ви можете зареєструватися і створити особистий кабінет, щоб отримувати prof ціну, коди купонів, знижки та спеціальні пропозиції.
Плідна робота з моменту заснування отримала продовження в нашій корпоративній культурі і відображає:
Гідність і повага один до одного, нашим клієнтам і партнерам. Ми діємо відповідально, справедливо і доброзичливо, допомагаючи один одному досягати успіху.
Відкритість і прозорість інформації про наш бізнес дозволяє кожному вносити свій вклад і довіряти один одному в спільному прийнятті кращих рішень.
Інновації і готовність адаптуватися до нового часу, тенденціям ринку, потреб клієнтів. Ми ставимо перед собою завдання вдосконалюватися і розвиватися як індивідуально, так і як бізнес.
Ми віримо, що, починаючи кожен день з упевненості в собі і своїй зовнішності, ви розкриєте справжній потенціал без зайвих турбот. Ми працюємо, щоб ви завжди залишалися на висоті!
Захочете дізнатися ще більше про сучасні тренди, надати кар’єрі швидкість і напрямок, підвищити майстерність і дохід – тоді приєднуйтесь до Навчальному центру Prof Service! Крім того, щоденний запас б’юті новин і райдужного настрою чекає вас в наших спільнотах в Facebook і Instagram.
З нами мрії про розкішну, доглянуту зовнішності – стають досягнутої метою! Відкрийте для себе двері в світ культової косметики і оціните переваги надійного співробітництва.