Німецький бренд C:ehko відомий кращими інноваціями і професійними продуктами для волосся за розумними цінами. Виробник завоював визнання і впевнене лідерство в області фарбування волосся і догляду, і пишається тим, що понад 75 років допомагає цінителям краси розкривати творчий потенціал. Сьогодні торгова марка втілює багаторічний досвід і являє собою суміш косметичних, фармацевтичних, трав’яних і медичних знань, які розвивалися і передавалися з покоління в покоління.
А почалося все в 1940 році, коли знаменитий майстер-перукар Роберт Шмідт зробив першу рідину для волосся з гірських трав, екстрактів квітів і листя, які він сам збирав в екологічно чистих землях Тюрінгії. Компанія однією з перших застосувала науковий підхід і відкрила формулу бездоганних локонів, яка і до цього дня залишається основою їх рецептур. Виробник ретельну увагу приділяє трьом головним складовим здорового волосся: білковій структурі, зволоженні і кислотному рН – і наповнює кожні препарати незамінними компонентами, які служать цим цілям.
Онук засновника Роберт Евальд, і правнуки, Матіас і Аннегрет, є сьогодні четвертим поколінням компанії, які блискуче продовжують сімейні традиції і випускають продукцію, відповідну початковим цінностям.
5 головних принципів, що становлять ДНК компанії.
1. Пристрасть до краси і доглянутою зовнішності.
2. Розвиток разом з побажаннями і пропозиціями споживачів, і модними тенденціями ринку.
3. Задоволення і ентузіазм керівництва та кожного фахівця команди.
4. Результат і виконання заявлених обіцянок понад усе. Тому виробник не йде на компроміс в рецептурі в ім’я доступної ціни.
5. Гарантія виключного провадження в Німеччині. З 1998 року і до цього дня повний виробничий цикл: від лабораторій до управління і збуту, – розташовується в новому сучасному будинку в Наеталь-Вальдано, і займає територію площею 9000 м².

C:ehko є безумовним експертом по догляду за всіма типами волосся і піклується про всіх жінок, додаючи упевненість і сміливість в прояві своєї індивідуальності. Щорічно торгова марка виводить на ринок повний асортимент унікальних продуктів, які задовольняють всі вимоги для досконалого образу.
Лінії пропонують все необхідне для плідної творчості: від догляду і стайлінгу до яскравих і стійких барвників, створення кокетливих кучерів або глянсової гладкості. Продукція сehko здатна задовольнити або навіть перевершити досвідчені побажання, тому майстри в багатьох країнах, в тому числі і в Україні, вибирають професійні засоби надійного німецького бренду.


Додаткові матеріали