Giardini di bellezza – це запрошення в захоплюючу подорож до своєї унікальності. Вірячи в те, що бути самим собою це втілення досконалості, головна мета виробника – пропонувати косметичні продукти, що розкривають індивідуальну привабливість.
Мелодійне назва бренду, яке в перекладі з італійської означає «Сади краси, з’явилося не випадково. Давня любов засновників лінії до природи стала джерелом натхнення і відображає тісний зв’язок між природою і красою. Чудовий сад на острові Isola Bella, який втілив любов італійського аристократа Карла III до своєї дружини, став імпульсом для нового підходу до розкішного догляду. Це не тільки місце, де збирають деякі з дорогоцінних інгредієнтів для творінь бренду, а й дух аристократичної сім’ї, глибокої близькості і гармонії екзотичного місця. Ці цінності заклали основу філософії торгової марки: довговічність результатів, пошук натуральних інгредієнтів і прихильність справі.
Ключ до успіху Giardini di bellezza полягає в ідеальному поєднанні сильної спадщини компанії-виробника Pool Service S.r.l. і передового наукового досвіду. В результаті вийшла зовсім нова категорія засобів догляду, які зарекомендували себе як безпечні, відповідні досвідченим вимогам і доступні широкому колу споживачів. З відгуків і клінічних досліджень ми знаємо, що ці препарати мають значний вплив на якість повсякденного життя і дозволяє кожному повною мірою відчути комфорт здорової шкіри голови і волосся.
Секрет цієї лінійки, в використанні потужних природних компонентів і біологічно активних речовин, які професійно змішуються кваліфікованою командою виробника. Формули проходять ретельну оцінку на ефективність і безпеку, і перевіряються в науково-дослідних центрах і лабораторіях. Цей крок є обов’язковим етапом виробничого процесу, що дає гарантію максимальної користі для кожної жінки. Компанія невпинно працює над інноваціями, аналізує походження і чистоту рецептур, використовує знання про рослини, щоб по-новому розкривати природну красу волосся і наповнювати їх життєвою силою.
Giardini di bellezza продовжує нестримний роман з вашою красою, щоб створювати, формувати і розвивати любов до себе і своєї зовнішності. Без компромісів. Ваша бездоганність в стилі престижних італійських традицій.
Лінія представлена ​​ексклюзивно в мережі магазинів «Watsons».