Італійський бренд Hair Company – лідер в світі професійних засобів по догляду за волоссям класу люкс.
Його історія почалася в 2000 році в Італії, коли видатний стиліст Маріо Фоліно, накопичивши безцінний практичний досвід роботи з престижними салонами краси і косметичними марками, втілив всі кращі знання і прагнення у своєму дітищі. Він організував компанію Pool Service s.r.l. для того, щоб випускати ще більш досконалу продукцію для всіх типів волосся, потреб, вікових груп.
Серед головних досягнень компанії – безпечні і перевірені рецептури. Протоколи і технічні карти продукції захищають здоров’я перукарів і клієнтів, а також гарантують передбачувані результати. Такий підхід зробив компанію надійним партнером і швидко завоював визнання в професійному співтоваристві. В його основі наука в союзі з багатим досвідом кращих трихологів, технологів і медичних дослідницьких центрів. Таким чином Hair Company надає всім вимогливим волоссям високоефективні, індивідуальні та розкішні рішення.
Революційні ідеї і досягнення виходять за рамки звичного догляду та перетворення, і обгрунтовують впевнений вибір бренду Hair Company:
• Концентрація натуральних компонентів – до 12%, в той час як інші виробники використовують не більше, ніж 3%.
• Використовуючи передові методи досліджень, компанія знаходить рідкісні цілющі інгредієнти для задоволення досвідчених запитів.
• Склад косметики – це розумний дует натуральних компонентів та інноваційних розробок, в якому не містяться алергени і токсичні речовини.
• Досконалий результат навіть після рішучих експериментів досягається за рахунок незамінних компонентів: стовбурових клітин рослин, амінокислот, рослинних і екзотичних масел, необхідних вітамінів і мінералів, фруктових кислот.
• Щоб гарантувати безпеку формул і виконувати заявлені обіцянки, кожен засіб проходить строгі клінічні випробування.
• Асортимент щорічно оновлюється, представляє нові поліпшені рецептури, і охоплює всі можливі проблеми волосяного і шкірного покриву.
• Регулярні навчальні програми для вивчення властивостей і особливостей застосування препаратів компанії.

Овновну увагу компанія приділяє фарбуванню волосся. Знаменно, що з цього напрямку почалося її стрімкий розвиток. Кілька ліній і рясна палітра відтінків допоможуть кардинально змінити або злегка освіжити образ. Виходячи з цілей вибираючи тонування, безамміачне фарбування або колірну трансформацію з перманентними барвниками. Результат перевершить очікування – яскравий відтінок, 100% зафарбовування сивини, блиск, щадний вплив і трендові відтінки, в тому числі спеціальна серія для блондинок.
Окремі дослідження бренд присвячує проблемному волоссю і випускає лікувальні препарати лінії Double Action. Пошкоджена структура після хімічного і теплового впливу, підвищена чутливість шкірного покриву, надлишкове вироблення шкірного масла, вікові зміни вирішуються на клітинному рівні.
Базовий догляд за волоссям: шампуні, кондиціонери, маски, відновлюючі комплекси та лікувальні засоби розраховані на збереження життєвої сили і привабливості волосся.
Hair Company відкриває можливості, перукарям і стилістам всіх рівнів підготовки в області фарбування і догляду за волоссям, реалізувати творчий потенціал, надаючи все необхідне для впевненої і креативної роботи. Крім того, багато засобів догляду та стайлінгу чудово підійдуть і для домашнього використання. Так що будь-яка жінка може досягти салонного ефекту у себе вдома.
Доступна ціна та висока італійська якість, помножена на передові технології – так сьогодні характеризується успіх Hair Company.


Додаткові матеріали