ING Professional створює нові правила професійного догляду та фарбування волосся, і залишає свій слід в світовому перукарському мистецтві. Народжений в Італії, в безпосередній близькості від Мілана, бренд втілює дух світової столиці моди і випускає стильні, престижні, вишукані засоби для всіх типів волосяного і шкірного покриву.

Поєднання надійної італійської якості та простоти використання – головне кредо виробника. У динамічному світі, де все рухається на високих швидкостях: події, зустрічі, розвиток, інформація – компанія пропонує клієнтам продукти, що дозволяють заощадити час і виглядати доглянуто з мінімальними зусиллями. Це досягається завдяки концентрованим складам, цілеспрямованій дії на кожну потребу, якісною упаковкою і легкому вибору потрібного товару. Спеціальні символи на упаковці несуть інформацію про результати застосування препарату.

Дотримуючись цих цінності, компанія щодня з ентузіазмом і творчістю працює над створенням продуктів для волосся, і пропонує високоефективні рішення для клієнтів з найвищим статусом. Завдяки власній лабораторії і значним інвестиціям в наукові дослідження, бренд застосовує спеціальні методики отримання високоякісних інгредієнтів. Такий спосіб зберігає корисні властивості рослин, щоб наповнити ними кожен рецепт і задовольнити досвідчені вимоги в бездоганній зовнішності. Склади збагачені рідкісними і незамінними компонентами:

Екстрактами з листя камелії, квітів тарі, рожевого помело, кокосового горіха, чистотілу, ісландського моху, ягід ялівцю.
Рослинними оліями: оливковою, бавовняним лляним, абрикосових кісточок, макадамії, аргана, авокадо.
Фруктовими кислотами: яблучної, лимонної, молочної.
Полівітамінними і мінеральними комплексами.
Запатентованими речовинами.

Причин для популярності ING Professional багато, але головна – це висока концентрація природних інгредієнтів в складі. Це гарантує максимальну безпеку і бездоганний результат навіть від найсміливіших перукарних експериментів. Виробник невпинно прагне піклуватися про красу без кордонів і упереджених ідеалів, коли кожна потреба знайде краще виконання. Ця особливість стала вирішальною, по якій все більше число майстрів в світі віддають перевагу продукції бренду.

Широкий асортимент професійних засобів пропонує все, що необхідно для кардинальних або легких змін іміджу. Лінії представляють кремові і масляні барвники, технічні продукти, які очищають препарати, такі як шампуні, кондиціонери і маски, засоби для укладання, такі як гель, мус і лаки, а також засоби по догляду, такі як лосьйони і спеціальні багаторівневі комплекси.

Кожен косметичний продукт надихає на створення чарівних образів, індивідуального стилю, і розкриває творчий потенціал стилістів, піднімаючи їх на новий рівень майстерності.


Додаткові матеріали