Бездоганний. Блискучий. Надійний.
Німецький бренд LCN відкрив нову еру косметичних продуктів з високими стандартами якості, преміум інгредієнтами і найкращою переносимістю. Центральною компетенцією компанії є косметика для нігтьового сервісу. Більше 30 років тому світловідвергаючі пластмаси із стоматологічної промисловості вперше застосували для нарощування і зміцнення нігтів під торговою маркою LCN. Це стало годиною народження бренду Light Concept Nails, який з роками змінив назву до короткої форми LCN.
Бренд є частиною косметичної компанії Wilde Cosmetics GmbH – першого за величиною виробника продукції для нігтів в Європі, який відкрив представництва в 85 країнах. Компанія базується в місті Естріх-Вінкель в Рейнгау, налічує понад 200 співробітників, управляється власником і засновником Майклом Кало і його двома синами Маріусом і Хенриком. Сімейні традиції, унікальні знання дають імпульс до розвитку, нових досягнень і постійного випуску захоплюючих творчих колекцій. Сьогодні LCN розпоряджається одним з найбільших асортиментів і пропонує дизайнерам, майстрам манікюру і педикюру ідеальні матеріали для творчості, а також високоякісні препарати для догляду за руками, нігтями, стопами і собою, продукти з області мікродермабразії, мезопораціі, декоративної косметики і перманентного макіяжу.
Постійна співпраця з всесвітньо визнаними хіміками, експертами та університетами в поєднанні з власною командою розробників регулярно призводить до інноваційних новинок і новаторських ідей в усіх діапазонах продуктів. Виробник гарантує високі стандарти якості і доводить репутацію щорічними нагородами, визнанням і вибором салонів по всьому світу.
Філософія LCN видно в кожному продукті.
1. Компетентність – ключ успіху, який робить торгову марку кращим вибором.
2. Пристрасть до створення косметичних товарів на вищому рівні.
3. Унікальні концепції краси та дослідження стають новим шляхом розвитку і потенціалом зростання.
4. Етичні принципи і лояльні відносини в основі співпраці з командою, торговими партнерами і постачальниками послуг.
5. Освіта та навчання – двигун прогресу. Компанія встановлює стандарти і тенденції ринку.
Цей незамінний бренд став синонімом салонної якості, насичених кольорів і довгоочікуваних колекцій, який користується популярністю у знаменитостей, професіоналів краси, ікон моди і одержимих ідеальним чином до кінчиків пальців. Препарати допомагають вільно виражати себе, експериментувати і відчувати максимально впевнено в своєму зовнішньому вигляді.


Додаткові матеріали