Італійська компанія «Beauty Application» представляє нову поліпшену лінію Nua Pro, яка здатна створити неповторний образ натуральним шляхом. Торгова марка об’єднує здоров’я і красу в єдині цінності, і випускає серію засобів для догляду, що перевершують досвідчені очікування. Це справжня система перетворення, в основі якої результативність, наукові дослідження і екологічність.
Керуючись основними принципами: відданості справі та любові до природної краси, – засновники компанії в партнерстві з трихолога і науковими експертами розробляють інноваційні рішення для різних типів волосся. Вони твердо переконані, що ні одну проблему не можна не брати до уваги. Від природного старіння, сухості, ламкості, блеклости, випадання до сильних пошкоджень від хімічного і температурного впливу. Творці Nua Pro сприймають волосся як невід’ємну частину привабливості і благополуччя жінок. Заради краси виробник готовий боротися і винаходити кращі рецептури і розширювати межі Догляду коштів, щоб робити жінок щасливішим і прекрасніше.
Компанія прагне краще зрозуміти і досліджує фактори, що впливають на здорову структуру шевелюри. Це допомагає створювати косметичні препарати з потужних комбінацій природних інгредієнтів і активних речовин, щоб протидіяти негативним екологічним та біологічних процесів. Збалансовані формули містять головні компоненти для ослабленого волосся, зцілюють пасма, які легко ламаються, пошкоджуються або піддаються іншим дисфункциям. Колаген, кератин, екстракт чорної ікри, аргінін складають унікальний рецепт для досягнення миттєвого видимого результату.
До складу продукція Nua Pro входить мінімальна концентрація піноутворювачів і загусники, які роблять препарати безпечними для здоров’я, ніжно і дбайливо впливають на шкіру голови і виконують свої обіцянки без шкоди для волосся.
Сьогодні місія Nua Pro сильніше, ніж будь-коли. Бренд дає можливість всім жінкам, різного віку і зовнішності виглядати доглянуто і розкриває кращі межі природного привабливості. Кожен препарат заповнює відсутні елементи для здорового стану волосся, і допомагає передбачити мінливі потреби з плином часу. Завдяки новим технологіям італійські майстри роблять професійний догляд доступним кожному, який стає незамінним вибором для все більшого числа перукарів і стилістів в світі.


Додаткові матеріали