Італійський бренд Nua – це провідний світовий виробник натуральної косметики на масовому ринку. Продукція створена для тих, хто піклується про своє здоров’я, намагається жити в гармонії з природою, і розуміє переваги органічного догляду. Компанія використовує науку, щоб зібрати первозданну силу природи і створити більш природні, ефективні і екологічно безпечні засоби догляду за волоссям.
Повернення до природної краси і визнання унікальності кожної жінки – це філософія і відповідальність бренду. Амбіції засновників компанії, підкріплені реальними цілями, складаються в тому, щоб перетворити кожен етап створення продукту і зменшити токсичну дію на організм і навколишнє середовище. Саме тому виробник інвестує значні кошти в інновації та наукові дослідження, перевіряючи активні компоненти, складаючи чисті формули і упаковку.
В результаті збалансовані рецептури і натуральний коктейль інгредієнтів допомагають відновити природний, живий, здоровий стан волосся. Винятковий ефект досягається завдяки біологічним речовинам, які в правильній пропорції доставляють силу рослин за призначенням і підсилюють їх дію. Незамінні екстракти вівса, ехінацеї, насіння льону, масла: макадамії, оливкова, чайного дерева, зародків пшениці, стовбурові клітини соняшнику, пшеничний протеїн, вітаміни А, В5, С, Е здатні усунути негативні наслідки міського життя і зовнішніх чинників на волосся, гарантують ніжний вплив і чудовий результат.
Лінії спрямовані на вирішення індивідуальних потреб:
Відновлення пошкоджених ділянок, пожвавлення і зволоження ламкого і сухого волосся.
Регенерація білкової структури.
Зміцнення волосяних фолікулів.
Випрямлення неслухняних кучерів.
Усунення свербіння і подразнення шкіри голови.
Активація зростання нового волосся.
Турбота про оптимальний ph.
Бренд Nua в професійному співтоваристві перукарів і стилістів завоював лідерські позиції завдяки шикарній якості і доступній ціні. Італійські майстри йдуть до багаторічних традицій і зберігають всі переваги і престиж імені «Зроблено в Італії». Компанія прагне розвивати красу для всіх за допомогою традиційних хітів і рідкісних інноваційних продуктів, щоб робити всіх жінок щасливішим і привабливіше. Щороку випускає кращі косметичні препарати з точки зору науки, природи і результативності.


Додаткові матеріали