Навчання та вебінари

Мрієте працювати в індустрії краси? Підняти свої таланти на новий рівень, розширити свої навички, освоїти трендові технології, а можливо навіть почати нову кар’єру в перукарській справі. Тут в навчальному центрі VNA Prof Service ваша мрія стане реальністю! Ми пишаємося тим, що проводимо регулярні заняття з кращими фахівцями в цій сфері, де розкриваємо зростаючі тенденції світового перукарського мистецтва, вдосконалюємо ваші знання по продукції брендів, які виробляють фурор в б’юті галузі й з’являються в компанії VNA Trade.

На якому б рівні майстерності ви не знаходилися, запрошуємо всіх своїх клієнтів у власну обладнану студію професійного сервісу на семінари, курси, майстер-класи з підвищення кваліфікації по роботі з продуктами брендів. Якщо вас приваблює колір, досконалий догляд за зовнішністю і ви любите експериментувати, ви знайдете нескінченну цінність для свого творчого натхнення. Навчання ніколи не буває забагато.

Заняття та консультації проводять провідні технологи-експерти кожного бренду, які досконало володіють інформацією про власні продукти. Вони поділяться впевненими знаннями, тонкощами застосування і секретами багаторічного успішного досвіду. Ви отримаєте всі переваги передової актуальної інформації та зможете відразу її випробувати на практиці, щоб радувати своїх клієнтів, перевершувати їх очікування і привести свій салон до негайного успіху.

Найпопулярніші семінари та навчання: оглядові семінари по роботі з продукцією бренду, комерційні з колористики, технікам фарбування, хімічним завивкам та ін.

Після проходження навчання ви отримаєте диплом.

Червень 2023

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2

Події