Маркетинговий супровід

Компанія VNA Trade розробила комплексний маркетинговий супровід для своїх клієнтів та партнерів, щоб перенести партнерські відносини на новий рівень.

По мірі того, як ми стаємо зрілою компанією, стає абсолютно очевидно, щоб клієнти цінували не тільки наші надійні косметичні продукти, а й були впевнені в експертній підтримці свого бізнесу. А також в тому, що їх буде обслуговувати команда професіоналів з високим рівнем знань про сучасні перукарські технології, модні тренди індустрії та престижні продукти. Індивідуальний професійний підхід до кожного клієнта – це символ нової розкоші і важлива тенденція розвитку VNA Trade.

Маркетинговий супровід змінює правила гри та піклується в першу чергу про ваш успіх і процвітання. Ми раді запропонувати більше ніж ваші улюблені товари, що означає більше нагород за красу, ексклюзивних вражень і можливостей для розвитку. Запрошуємо використовувати спільний б’юті-досвід на благо чоловіків й жінок у всьому їхньому зовнішньому розмаїтті і унікальних прагненнях.

Робіть покупки наших брендів, щоб заробляти бонуси, та відкривайте для себе приємні винагороди.

Що ви отримаєте??
  • Прозору та зрозумілу бонусну накопичувальну програму. Бонуси можна накопичувати та використовувати для оплати наступних покупок.
  • Рекламні матеріали, які допомагають краще ознайомитись з перевагами продукції та просуванню її в салонах та точках продажу.
  • Фото-/відео- контент завдяки власній знімальній студії.
  • Постійні консультації з приводу акційних пропозицій та переваг продукції.
  • Іміджеву продукцію.